Ekaterina Malysheva, Krievu slidotājs: biogrāfija un sporta karjera

Jekaterina Malysheva, kura biogrāfijatiek pasniegta jūsu uzmanībai, ir labi pazīstams krievu slidotājs. Sportists, kas piedalījās olimpiskajās spēlēs, atkārtoti kļuva par Krievijas čempionāta laureātu.

Biogrāfiskā informācija

Ekaterina Malysheva, kura fotogrāfija ir uzrādītaŠis raksts ir dzimis 1987.gada janvārī Čeļabinskā. No agras meitenes bija vēlēšanās uz sportu, tāpēc vecāki apstiprināja apmeklējumu ātrās slidošanas vietai, kur olimpisko spēļu nākamā dalībnieka talanti vispusīgi atklājās sprintā.

Ekaterina Malysheva biogrāfija

No junioru vecuma Ekaterina Malysheva bija ļoti nopietna par apmācību procesu. Kopā ar neatlaidību un talantu tas sāka panākt pirmos sporta panākumus.

Sporta karjeras sākums

Čehijas čempionātā jaunajos čempionātos 17 gadus vecsKrievu ātruma slidotājs ir piektais, un gadu vēlāk - astotais. 2006. gadā viņa ieguva visus savus vienaudžus Krievijas čempionātā klasiskajā "visapkārt".

Pirms olimpiskajām spēlēm Turīnā, 18 gadus vecajai KatrīnaiMalysheva ietilpst galvenajā komandas sastāvā. Tad sportists pirmo reizi uzstājas Pasaules kausa posmā, parādot lieliskus rezultātus viņas vecumam. Malysheva bija pat sarakstā kandidātu ceļojumu uz Turīnu, bet treneri neuzdrošinājās izstādīt jaunu un nepieredzējušu slidotāju.

Galamērķis - Vankūvera

Neskarot Turīnas olimpiskās spēles, sāka Malyshevanopietna sagatavošanās nākamajām spēlēm. Viņa aktīvi piedalās Pasaules kausa posmos trīs dažādos attālumos: 1500, 1000 un 500 metri. Katrīna arī pirmo reizi piedalījās Eiropas čempionātos, kur viņa bija viena no divdesmit sieviešu vidusskolas sportistiem. Bet augstākais sasniegums šogad bija bronzas sprints nav valsts čempionāts.

Ekaterina Malysheva

Nākamā sezona Ekaterina Malyshevadebitēja Pasaules čempionātos, kur viņa kļuva par astoņpadsmito sprintā. Starp sportista sasniegumiem jāatzīmē simtmetru atzīmes vienpadsmitā vieta Pasaules kausa posmā, kā arī Krievijas čempionāta bronzas medaļa 500 metru attālumā.

Malyshev ļoti ilgi pavadījis pirmsizmales sezonuaktīvi. Viņa atkal kļuva par trešo Krievijas čempionātā puskilometru attālumā. Pasaules čempionāta sportists atkal uzņēma astoņpadsmito vietu, bet Eiropas - piecpadsmitajā.

Catherine Malysheva olimpiskajai sezonai ir diezgan labi. Viņa kļuva par divu Krievijas čempiona uzvarētāju un arī pasaules čempionātā ieņēma piekto vietu sprinta sacensībās.

Vankūverā ar cerību brauca Jekaterina MališevaSacensties par olimpisko spēļu medaļām. Bet, diemžēl, viņas sacensības viņai neizdevās. Pēc 500 metru attāluma Malysheva ieņēma 24 vietu, un uz kilometru - 27.

Piespiedu pārtraukums un mājas Olimpiskās spēles

Olimpiskajā sezonā atkal Jekaterina Malyshevauzvarēja Krievijas čempionāta sudraba medaļu 500 metru garajā kronēšanas punktā. Tomēr sakarā ar viņas ilgstošo slimību - limfadenītu - sportisti gandrīz nebija jāpabeidz savas karjeras.

Pēc viena gada pārtraukuma Malysheva atsākViņa izrādes Pasaules kausa posmos un atkal kļūst par Krievijas čempionāta divreiz uzvarētāju. Viņai bija jāsacenšas pasaules čempionātā, bet viņš to nokavēja galvassāpju dēļ.

екатерина малышева foto

Malysheva ļoti sagatavojās mājas olimpiskajām spēlēmuzmanīgi. Krievija atkal kļuva par otro vietu 500 metru atzīmē Krievijas čempionātā. Sočos arī Katrīna uzstājās viņas vainagojumā. Diemžēl Krievijas ātrvilcienos netika iespējams sacensties par medaļām - tas aizņēma septiņpadsmito vietu.

Neskatoties uz stingru apmācību un izrādes grafiku, Ekaterina Malysheva spēja pabeigt Urālas fiziskās kultūras universitāti.

Sportiste neuztraucas izbraukt ar slidošanu. Starp viņas plāniem ir piedalīšanās 2018. gada Olimpiskajās spēlēs Phenjanā.